2500 ste woning opgeleverd in Park Triangel
Na ca. 15 jaar bereikte de ontwikkeling van Park Triangel op 2 juni een bijzondere mijlpaal: de oplevering van de 2.500ste woning.
Zaterdag 8 juli zijn we Dansend de zomer in gegaan. Wat een energie!
Ondanks de tropische temperaturen bleven de kinderen onvermoeibaar in het rond springen, rennen en dansen bij de opzwepende beats van DJ Blijwin. Veel kids wonnen zijn stickers door het hoogste, snelste of laagste te springen of door het best luchtgitaar te spelen. Héél grappig.
Het mooie optreden van de kinderen uit de verschillende buurtjes onder leiding van Studio Da Danza kreeg veel applaus. Als decor waren er mooie creatieve spandoeken - door de kinderen zelf gemaakt.
En niet te vergeten de heerlijke smoothies in de super leuke smoooth-truck! Echt een succes en zeker voor herhaling vatbaar.
Dank aan de dansdocenten van Studio Da Danza voor de inspiratie en begeleiding, Thuis in de Triangel, Appeltje Hy'tje en Hey vitamines voor de heerlijke smoothies en mooie foodtruck, Blijwin voor de dansenergie en De Pater Makelaardij voor het verhaal rondom de woningen, maar vooral heel veel dank aan alle dansende kinderen!
Super leuk dat jullie er waren!!! En natuurlijk dank aan MartijnBravenboer.com - Photographer voor dit leuke filmpje en de prachtige foto’s!
Op naar het volgende feestje: 14 oktober organiseert bewonersorganisatie Thuis in de Triangel het Oktoberfest!
11 jun 2026
Na ca. 15 jaar bereikte de ontwikkeling van Park Triangel op 2 juni een bijzondere mijlpaal: de oplevering van de 2.500ste woning.
26 mei 2026
Het doel van het onderzoek is om meer inzicht te krijgen in hoe mensen hun spullen vaker repareren.
10 nov 2025
Woonpartners Midden-Holland zet de volgende stap in de ontwikkeling van betaalbare en duurzame huurwoningen in Park Triangel.
29 sept 2025