Jubileumboekje Park Triangel!
BPD Bouwfonds Gebiedsontwikkeling en de Gemeente Waddinxveen zijn 15 jaar geleden met elkaar de belofte aangegaan om van Park Triangel de mooiste woonwijk van Nederland te maken.
Niets is zo lastig om een voorstelling van een huis te krijgen zonder dat je dit in het echt hebt gezien. Het fijne is dat de woningtypes uit Parkrijk fase 4 al in aanbouw zijn in fase 1.
Voor iedereen die geïnteresseerd is in een woning in Parkrijk bieden wij op zaterdag 18 maart tussen 10.00 en 13.00 uur de mogelijkheid om een woning Type Parelduiker te bezoeken. Al je vragen over de woningen kun je stellen aan makelaar in het informatiecentrum van De Pater Makelaardij (Parklaan 136 in Waddinxveen). Heb jij een financiële vraag? De adviseurs van Rabobank zijn ook aanwezig in het informatiecentrum. Interesse?
Meld je aan via de Park Triangel website van BPD
Bekijk hier ook het beschikbare aanbod en vraag direct een vrijblijvende optie aan.
3 jun 2025
BPD Bouwfonds Gebiedsontwikkeling en de Gemeente Waddinxveen zijn 15 jaar geleden met elkaar de belofte aangegaan om van Park Triangel de mooiste woonwijk van Nederland te maken.
28 mei 2025
Park Vredenburgh is een van de laatste bouwgebieden in Park Triangel. Op deze plek komen er nog 108 woningen bij. Ook komt er een nieuw schoolgebouw en kinderdagopvang.
19 mei 2025
Op donderdag 15 mei 2025 sloegen leerlingen van CBS TOV symbolisch de eerste paal van het nieuwe schoolgebouw in Park Vredenburgh. Het nieuwe gebouw kan vanaf het schooljaar 2026/2027 gebruikt worden.
16 apr 2025
Het definitief ontwerp van het nieuwe schoolgebouw in Park Vredenburgh is klaar. De bouw wordt nu voorbereid.