Binnenkort start bouw nieuwe school
Het definitief ontwerp van het nieuwe schoolgebouw in Park Vredenburgh is klaar. De bouw wordt nu voorbereid.
In het buurtje ParkRand (op de hoek van het spoor en de Zuidelijke Rondweg) wordt in de eerste fase een gebouw gerealiseerd met garageboxen.
Over vier bouwlagen worden totaal 184 garageboxen ontwikkeld, variërend in grootte. Van compacte garageboxen van ca. 12 m2 tot de ruimste variant van ca. 51 m2. Daarbij zijn de garageboxen onbeperkt koppelbaar waardoor er nog veel meer mogelijkheden qua oppervlakte zijn. De garageboxen krijgen allemaal een eigen postadres. Hierdoor kunt u een garagebox zowel particulier als zakelijke aankopen. Een veilige ruimte, ideaal als opslag, werkruimte, hobbyruimte en/of stalling.
Naast de garageboxen worden in de eerste fase ook 24 business units, 3 bedrijfsruimtes en 2 kantoren gerealiseerd.
Meer informatie over Business ParkRand? Kijk op www.parkrandwaddinxveen.nl.
16 apr 2025
Het definitief ontwerp van het nieuwe schoolgebouw in Park Vredenburgh is klaar. De bouw wordt nu voorbereid.
15 apr 2025
Schrijf je nu al in voor de pre-sale!
6 apr 2025
Op woensdag 26 maart heeft de gemeenteraad twee bestemmingsplannen vastgesteld waardoor straks nog meer gebieden kunnen worden ingericht als natuur- en recreatiegebied.
19 febr 2025
Drie kunstenaars gaan nu aan de slag om hun idee te verfijnen naar een echt ontwerpvoorstel.