Stem op je favoriete kustwerk !
De kunstenaars, de top 3, hebben de laatste maanden hard gewerkt om hun ideeën uit te werken en is het nu tijd de ontwerpen te presenteren en bewoners een definitieve keuze kunnen maken.
De geplande Boomfeestdag in Waddinxveen op woensdag 20 november 2024 kon helaas niet doorgaan door de natte bodem. Maar goed nieuws: op woensdag 29 januari 2025 heeft wethouder Albert Kerssies samen met Lucas, Sara en Sil van het Kindercomité de Boomfeestdag geopend.
Daarna hebben ze samen met leerlingen van de Rehobothschool geholpen bij het planten van 48 bomen en een beukhaag in het deel van Triangel dat nog in aanbouw is.
13 aug 2025
De kunstenaars, de top 3, hebben de laatste maanden hard gewerkt om hun ideeën uit te werken en is het nu tijd de ontwerpen te presenteren en bewoners een definitieve keuze kunnen maken.
3 jul 2025
Deze zomer wordt rondom de scholen gewerkt aan de verkeerssituatie.
3 jun 2025
BPD Bouwfonds Gebiedsontwikkeling en de Gemeente Waddinxveen zijn 15 jaar geleden met elkaar de belofte aangegaan om van Park Triangel de mooiste woonwijk van Nederland te maken.
28 mei 2025
Park Vredenburgh is een van de laatste bouwgebieden in Park Triangel. Op deze plek komen er nog 108 woningen bij. Ook komt er een nieuw schoolgebouw en kinderdagopvang.