Onderzoek: Reparatiegedrag in Waddinxveen.
Het doel van het onderzoek is om meer inzicht te krijgen in hoe mensen hun spullen vaker repareren.
Op 30 juni gaf de gemeente Waddinxveen een digitale informatieavond. Deze avond ging over de uitbreiding van het scholencomplex in Park Triangel. Tijdens de avond kregen de digitale bezoekers uitleg over het ontwerp van het permanente schoolgebouw, de gymzaal en kinderopvang. Deze komen naast het tijdelijke gebouw, dat op dit moment gebouwd wordt. Ook konden de bezoekers vragen stellen. De meeste vragen gingen over het parkeren rondom de schoolgebouwen. Er is een tekort aan parkeerplaatsen. De gemeente gaat hiermee aan de slag om een passende oplossing te vinden voor nu en de toekomst.
Heb je de informatieavond gemist? Kijk hem dan terug via www.waddinxveen.nl/scholenbouwparktriangel.
Wat houdt het project in?
Park Triangel groeit en de scholen en kinderopvang groeien mee. Daarom zijn nieuwe gebouwen nodig. Het bouwplan bestaat uit:
Op dit moment wordt het tijdelijke schoolgebouw gebouwd. Dat is naar verwachting in augustus 2022 klaar. Daarna start de bouw van het permanente gebouw, de gymzaal en kinderopvang.

Foto 12 juli 2022, Martijn Bravenboer Fotografie
26 mei 2026
Het doel van het onderzoek is om meer inzicht te krijgen in hoe mensen hun spullen vaker repareren.
10 nov 2025
Woonpartners Midden-Holland zet de volgende stap in de ontwikkeling van betaalbare en duurzame huurwoningen in Park Triangel.
29 sept 2025
13 aug 2025
De kunstenaars, de top 3, hebben de laatste maanden hard gewerkt om hun ideeën uit te werken en is het nu tijd de ontwerpen te presenteren en bewoners een definitieve keuze kunnen maken.