Stem op je favoriete kustwerk !
De kunstenaars, de top 3, hebben de laatste maanden hard gewerkt om hun ideeën uit te werken en is het nu tijd de ontwerpen te presenteren en bewoners een definitieve keuze kunnen maken.
Op 30 juni gaf de gemeente Waddinxveen een digitale informatieavond. Deze avond ging over de uitbreiding van het scholencomplex in Park Triangel. Tijdens de avond kregen de digitale bezoekers uitleg over het ontwerp van het permanente schoolgebouw, de gymzaal en kinderopvang. Deze komen naast het tijdelijke gebouw, dat op dit moment gebouwd wordt. Ook konden de bezoekers vragen stellen. De meeste vragen gingen over het parkeren rondom de schoolgebouwen. Er is een tekort aan parkeerplaatsen. De gemeente gaat hiermee aan de slag om een passende oplossing te vinden voor nu en de toekomst.
Heb je de informatieavond gemist? Kijk hem dan terug via www.waddinxveen.nl/scholenbouwparktriangel.
Wat houdt het project in?
Park Triangel groeit en de scholen en kinderopvang groeien mee. Daarom zijn nieuwe gebouwen nodig. Het bouwplan bestaat uit:
Op dit moment wordt het tijdelijke schoolgebouw gebouwd. Dat is naar verwachting in augustus 2022 klaar. Daarna start de bouw van het permanente gebouw, de gymzaal en kinderopvang.
Foto 12 juli 2022, Martijn Bravenboer Fotografie
13 aug 2025
De kunstenaars, de top 3, hebben de laatste maanden hard gewerkt om hun ideeën uit te werken en is het nu tijd de ontwerpen te presenteren en bewoners een definitieve keuze kunnen maken.
3 jul 2025
Deze zomer wordt rondom de scholen gewerkt aan de verkeerssituatie.
3 jun 2025
BPD Bouwfonds Gebiedsontwikkeling en de Gemeente Waddinxveen zijn 15 jaar geleden met elkaar de belofte aangegaan om van Park Triangel de mooiste woonwijk van Nederland te maken.
28 mei 2025
Park Vredenburgh is een van de laatste bouwgebieden in Park Triangel. Op deze plek komen er nog 108 woningen bij. Ook komt er een nieuw schoolgebouw en kinderdagopvang.