Binnenkort start bouw nieuwe school
Het definitief ontwerp van het nieuwe schoolgebouw in Park Vredenburgh is klaar. De bouw wordt nu voorbereid.
Op 30 juni gaf de gemeente Waddinxveen een digitale informatieavond. Deze avond ging over de uitbreiding van het scholencomplex in Park Triangel. Tijdens de avond kregen de digitale bezoekers uitleg over het ontwerp van het permanente schoolgebouw, de gymzaal en kinderopvang. Deze komen naast het tijdelijke gebouw, dat op dit moment gebouwd wordt. Ook konden de bezoekers vragen stellen. De meeste vragen gingen over het parkeren rondom de schoolgebouwen. Er is een tekort aan parkeerplaatsen. De gemeente gaat hiermee aan de slag om een passende oplossing te vinden voor nu en de toekomst.
Heb je de informatieavond gemist? Kijk hem dan terug via www.waddinxveen.nl/scholenbouwparktriangel.
Wat houdt het project in?
Park Triangel groeit en de scholen en kinderopvang groeien mee. Daarom zijn nieuwe gebouwen nodig. Het bouwplan bestaat uit:
Op dit moment wordt het tijdelijke schoolgebouw gebouwd. Dat is naar verwachting in augustus 2022 klaar. Daarna start de bouw van het permanente gebouw, de gymzaal en kinderopvang.
Foto 12 juli 2022, Martijn Bravenboer Fotografie
16 apr 2025
Het definitief ontwerp van het nieuwe schoolgebouw in Park Vredenburgh is klaar. De bouw wordt nu voorbereid.
15 apr 2025
Schrijf je nu al in voor de pre-sale!
6 apr 2025
Op woensdag 26 maart heeft de gemeenteraad twee bestemmingsplannen vastgesteld waardoor straks nog meer gebieden kunnen worden ingericht als natuur- en recreatiegebied.
19 febr 2025
Drie kunstenaars gaan nu aan de slag om hun idee te verfijnen naar een echt ontwerpvoorstel.