Binnenkort start bouw nieuwe school
Het definitief ontwerp van het nieuwe schoolgebouw in Park Vredenburgh is klaar. De bouw wordt nu voorbereid.
Dinsdag 26 januari konden belangstellenden zich inschrijven voor de verhuur van een appartement in project Parkhoven in Waddinxveen. Het appartementencomplex in Park Triangel bestaat uit 28 sociale appartementen ter grootte van 54m² respectievelijk 67m². Er zijn 3 woningtypes met 2 of 3 slaapkamer. Het ontwerp is van de hand van Architectenbureau Visser en Bouwman. Bij de indeling van de appartementen en het algehele ontwerp van het complex is rekening gehouden met de beoogde doelgroep: vitale ouderen. BM Wonen heeft getekend voor de realisatie en in april 2020 is de bouw gestart.
De belangstelling voor de verhuur was enorm. Woonpartners heeft voor de 28 appartementen ongeveer 850 reacties ontvangen. De komende tijd worden de kandidaten geselecteerd en de appartementen toegewezen. De sleuteloverdracht staat gepland voor de maand april.
Voor de hoofdopzet is gekozen voor een compact gebouw, op basis van 6 appartementen per etage. Het gebouw heeft een getrapte opbouw die aflopend aansluit naar de woningen in Parkhoven (Land voor Water). De woningen zijn gasloos ontworpen en voldoen aan de BENG (Bijna Energie Neutrale Gebouwen)-eisen van juni 2019.
16 apr 2025
Het definitief ontwerp van het nieuwe schoolgebouw in Park Vredenburgh is klaar. De bouw wordt nu voorbereid.
15 apr 2025
Schrijf je nu al in voor de pre-sale!
6 apr 2025
Op woensdag 26 maart heeft de gemeenteraad twee bestemmingsplannen vastgesteld waardoor straks nog meer gebieden kunnen worden ingericht als natuur- en recreatiegebied.
19 febr 2025
Drie kunstenaars gaan nu aan de slag om hun idee te verfijnen naar een echt ontwerpvoorstel.