Jubileumboekje Park Triangel!
BPD Bouwfonds Gebiedsontwikkeling en de Gemeente Waddinxveen zijn 15 jaar geleden met elkaar de belofte aangegaan om van Park Triangel de mooiste woonwijk van Nederland te maken.
Het gebied op en rond de Gouwe vraagt om een betere bereikbaarheid en leefbaarheid. Ook wil men werken aan het versterken van de economie. De provincie en gemeenten doen dit met het programma Beter Bereikbaar Gouwe. Zo onderzoeken ze momenteel 40 mogelijke maatregelen voor wegen, vaarroutes en fietspaden. Eén daarvan is een korte verbinding van en naar de A12/A20 voor bedrijven in Coenecoop en bewoners van Triangel.
Denk mee over een idee nabij Triangel
Door een verbinding te maken tussen de Moordrechtboog en de Zuidelijke Rondweg ontstaat een korte verbinding van en naar de A12/A20 voor bedrijven in Coenecoop en bewoners van Triangel. Zie W25 op het kaartje.
Er is nog geen besluit over de verschillende maatregelen genomen, de provincie en gemeente willen graag eerst weten wat je van dit idee vindt:
- Denk mee-knop: hier kun je je mening geven, dit idee is W25.
- Mailen mag ook: beterbereikbaargouwe@pzh.nl
Meer informatie:
Op de website van Beter Bereikbaar Gouwe vind je meer informatie over het idee bij Triangel op de pagina Documenten (> Documenten januari – maart > BBG-Analyse van 77 ideeën (zie idee nummer 10, op het kaartje hierboven is dat W25).
Meer informatie over bijvoorbeeld de aanleg van de Vredenburghlaan en de (Verlengde) Bentwoudlaan en Hazerswoude-Dorp vind je hier.
3 jun 2025
BPD Bouwfonds Gebiedsontwikkeling en de Gemeente Waddinxveen zijn 15 jaar geleden met elkaar de belofte aangegaan om van Park Triangel de mooiste woonwijk van Nederland te maken.
28 mei 2025
Park Vredenburgh is een van de laatste bouwgebieden in Park Triangel. Op deze plek komen er nog 108 woningen bij. Ook komt er een nieuw schoolgebouw en kinderdagopvang.
19 mei 2025
Op donderdag 15 mei 2025 sloegen leerlingen van CBS TOV symbolisch de eerste paal van het nieuwe schoolgebouw in Park Vredenburgh. Het nieuwe gebouw kan vanaf het schooljaar 2026/2027 gebruikt worden.
16 apr 2025
Het definitief ontwerp van het nieuwe schoolgebouw in Park Vredenburgh is klaar. De bouw wordt nu voorbereid.