KOM DAN KIJKEN ALS JE DURFT!
30 september is het Open Huizen Dag in Park Triangel. Kom binnenkijken. Een woning in het echt bekijken is altijd leuker dan van papier kopen.
Na de zomer gaan we starten met de aanleg van verschillende speelplekken in Parkzoom (dit gebeurt gefaseerd).
Graag nodigen we je uit om mee te denken over de invulling. Je kunt daarvoor deze enquête invullen: https://parktriangel.typeform.com/to/RzxQyW
Meer informatie?
Op dinsdagmiddag 27 juni organiseren wij een inloopbijeenkomst tussen 16.00 en 19.00 uur in het paviljoen naast de uitkijktoren.
Hier is de ontwerpster Marita Koch van Lodewijk Baljon Landschapsarchitecten aanwezig om de verschillende mogelijke invullingen per speelplek aan je toe te lichten.
19 sept 2023
30 september is het Open Huizen Dag in Park Triangel. Kom binnenkijken. Een woning in het echt bekijken is altijd leuker dan van papier kopen.
18 sept 2023
Stichting Thuis in de Triangel organiseert op 13 en 14 oktober 'das echte oktoberfest' in een supergezellige skihut op ons parkeiland.
17 sept 2023
Wow in nog geen 10 jaar tijd gebouwd!
16 sept 2023
Op vrijdag 15 september startte de bouw van 54 duurzame koopwoningen.