Binnenkort start bouw nieuwe school
Het definitief ontwerp van het nieuwe schoolgebouw in Park Vredenburgh is klaar. De bouw wordt nu voorbereid.
Stap jij lekker dichtbij huis op de trein? Vanaf voorjaar 2018 kan het in Park Triangel. Vandaag is officieel gestart met de bouw van het station ‘Waddinxveen Triangel’.
De provincie Zuid-Holland, ProRail, NS en de gemeente Waddinxveen, Alphen aan den Rijn en Gouda werken gezamenlijk aan de kwaliteitsverbetering van de spoorlijn Alphen aan den Rijn – Gouda. Met de bouw van het nieuwe station zetten zij, na de introductie van de R-net treinen afgelopen december, een volgende stap in het verbeteren van de bereikbaarheid van de regio met het openbaar vervoer.
Floor Vermeulen, gedeputeerde Verkeer en Vervoer Provincie Zuid-Holland, Kees de Jong, wethouder Verkeer en Vervoer gemeente Waddinxveen, en Helga Cuijpers, regiodirecteur relatiebeheer ProRail, verzorgden de starthandeling door de onthulling van een bouwbord.
16 apr 2025
Het definitief ontwerp van het nieuwe schoolgebouw in Park Vredenburgh is klaar. De bouw wordt nu voorbereid.
15 apr 2025
Schrijf je nu al in voor de pre-sale!
6 apr 2025
Op woensdag 26 maart heeft de gemeenteraad twee bestemmingsplannen vastgesteld waardoor straks nog meer gebieden kunnen worden ingericht als natuur- en recreatiegebied.
19 febr 2025
Drie kunstenaars gaan nu aan de slag om hun idee te verfijnen naar een echt ontwerpvoorstel.